Paródiák

Blogparódiák, hírparódiák, meg minden egyéb, időnként verses formátumban, időnként prózában, ahogy éppen jólesik.

Ezt írjátok ti

Munkahelyi terror - Álláshirdetés analízis

2009.09.29. 08:00 | Droli | 4 komment

Álláshirdetés-analízis következik. Rendes betűkkel maga a hirdetés, dőlt betűkkel az analízis:

Pozíció:

Multinacionális cég junior marketing-sales managert keres non-food területen

A Kiss és Petrovics BT porszívóügynököt keres

Olyanok jelentkezését várjuk, akik nem félnek a kihívásoktól, s szeretnének karriert építeni egy töretlenül fejlődő cégnél. Kötetlen munkaidő, fiatal csapat!

Dolgozzon jó sokat, napi 26 órát minimum, szabadnap nincs, ha dugni akar, majd dug a fiatal csapat valamelyik tagjával, ha sok porszívót ad el, akkor feljebb léphet senior marketing sales manager pozícióba; itt is ugyanazt kell csinálni, de ezzel már jobban lehet dicsekedni a családnak meg a volt osztálytársaknak.

A jelentkezés feltételei:

egyetemi/főiskolai végzettség, többéves szakmai tapasztalat, több nyelv ismerete

Konkrétan: a jelentkező legyen 20-29 év közötti férfi, gyereke ne legyen, vagy ha van, az legalább 18 éves, legyen 10 év szakmai tapasztalata, nappalis diplomája, tudjon beszélni angolul, oroszul, franciául, németül, spanyolul – mindezeken anyanyelvi szinten, kínaiul, svédül és hollandul, középfokon; ja, ha magyarul is beszél, az előny. Nő ne jöjjön, mert szült/szül/szülni fog.

Amit kínálunk:

versenyképes jövedelem és prémium,

minimálbérre bejelentve, a többi zsebbe; ha nem ad el porszívót, amit kap, nem teszi zsebre,

cafeteria rendszer,

ha a titkárnő főz kávét, akkor kaphat

szakmai fejlődés lehetősége

hétvégente berángatjuk mindenfajta szemináriumra, meg csapatépítésre, természetesen fizetést erre az időszakra nem kap.

Feladatok:

A marketing és sales munka koordinálása, felügyelete

Le fog rohadni a lábad a sok járkálástól

Partneri együttműködések létrehozása

Eladod azt a szart, s gyorsan eltűnsz, mielőtt kipróbálja!

Piaci trendek nyomonkövetése, versenytárs figyelés

Ha jön a Kiss és Igor Kft multinacionális cég embere, leütöd!

Aktív részvétel a vállalati arculat kialakításában

Ezt nem tudom, mit jelent, de jól hangzik

A cég képviselete konferenciákon, kiállításokon

Minden hétvégén ott fogsz rohadni, vazze!

Jelentkezni lehet az iskolában a cuncika123@gmaillight.com e-mail címen

A 12kb/órás internetünk nem hozza be a sima gmailes leveleket.

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Carmesina · http://carmesina.blog.hu/ 2009.09.29. 08:37:33

Ezen könnyesre röhögtem magam :) Bár az álláshirdetések valóban jó alapanyagot szolgáltatnak :)

szöszkehölgy 2009.09.29. 12:35:48

"versenyképes jövedelem és prémium,

minimálbérre bejelentve, a többi zsebbe; ha nem ad el porszívót, amit kap, nem teszi zsebre,.. "

Sajnos így igaz. Dekódoló kell manapság már az állás hirdetések mellé.

Krajcs · http://uralicowboy.blog.hu 2009.10.12. 22:31:22

Ez még egy viszonylag korrekt ajánlat a szomorú valósághoz képest :/

noirp 2010.12.17. 11:54:51

mwúúúúúúájjj! Kemény!
süti beállítások módosítása